Knihy
E-knihy

Rychle a vášnivě

Jota, 2015
Okamžitý download
EPUB
MOBI
Nakladatel
Jota, 2015
2. díl série
Rychle

Rylee byla přesvědčena, že po prožité tragédii se už nikdy nedokáže zamilovat, když do jejího života vtrhl Colton Donavan - mužný, drsný, bohatý a nádherný. Probudil v ní dávno zapomenuté city a roznítil v ní erotickou vášeň...

Čti víc

199 Kč

Běžná cena Běžně 328 Kč

Ušetříte 39%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Rylee byla přesvědčena, že po prožité tragédii se už nikdy nedokáže zamilovat, když do jejího života vtrhl Colton Donavan - mužný, drsný, bohatý a nádherný. Probudil v ní dávno zapomenuté city a roznítil v ní erotickou vášeň, o jejíž síle neměla tušení.
Colton je zvyklý na obdiv v práci i soukromí - touží po něm všechny ženy a on jejich zájem bezmezně využívá a bez výčitek střídá své partnerky. Až s Rylee zjistí, že láska nemusí být jen na obtíž. I když si to nechce přiznat.

Přestože oba cítí, že by jejich křehký vztah mohl být něčím výjimečným, jen těžko k sobě nacházejí cestu. Sebejistého Coltona vyvádí z míry Ryleeina povaha bez stopy vypočítavosti, na kterou byl zvyklý u svých předchozích partnerek. A Rylee, rozčarovaná z Coltonovy zrady, v sobě jen těžko nachází sílu odpustit mu.
Čti víc
Kupte společně
Rychle a vášnivě - Kristy Bromberg
Rychle a nespoutaně - Kristy Bromberg
398 Kč
Ušetříte 258 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
Fueled
Rok vydání
2015
Počet stran
408
Nakladatelství
Jota
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
213677

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,2 / 5

5 hodnocení

2
2
1
0
0

katarinka
6.9.2015
ach jaj
Klasická chybička druhých dielov pri trojdielnych knihách. Dej sa posunie menej dynamický , ako v predošlej časti a začne byť umelo natiahnutý. Ale stále je to pekne napísaná čitateľná vecička, kde autorka vie o čom píše. Nadväzuje na prvý diel, takže treba čítať pre porozumenie deja aj ten. Dúfam, že posledný diel nesklame a určite si ho prečítam.
Čti víc

Nakladatelství JOTA oslavilo 19. 9. 2015 čtvrt století své existence na českém knižním trhu. Za 25 let vydalo 2 000 titulů v celkem téměř 6 milionech výtiscích.

Nakladatelství vydává překlady světových autorů, 15 let vlastní exkluzivní licenci na překlady nejlépe hodnocených turistických průvodců britské řady Rough Guides, edice Literatura faktu a military, v edici Cestopisy mají ty nejlepší české cestovatele, jako jsou legendy Hanzelka–Zikmund, Miloslav Stingl, Steve Lichtag, Vladimír Plešinger, Jirka Kolbaba, Petr Horký nebo Miroslav Náplava. Ze zahraničních autorů mají Beara Gryllse nebo Reinholda Messnera. Slaví dlouhotrvající úspěch s knihami dnes už spisovatelské ikony, Američana C. D. Payna.. Z dětské literatury zmiňme řadu knih o doktoru Proktorovi od světového autora Joa Nesbøho, úspěšné jsou také publikace z edice Populárně naučné.

Čti víc
Kupte společně
Rychle a vášnivě - Kristy Bromberg
Rychle a nespoutaně - Kristy Bromberg
398 Kč
Ušetříte 258 Kč

„Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. “

Jan Amos Komenský