Knihy
E-knihy
169 Kč

Běžná cena Běžně 339 Kč

Ušetříte 50%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Na odlehlém místě za městem byla nalezena mrtvola ženy v pokročilém stadiu rozkladu. Policie došla k závěru, že šlo o sebevraždu, a soudní patoložka tuto domněnku potvrdila. Jeden člověk však stále pochybuje: detektiv Jack Caffery. A pochybnosti se přemění v jistotu, když policejní potápěčka Blecha Marleyová vyloví ze zatopeného lomu torzo psa. Ten pes patřil mrtvé ženě. A před smrtí ho kdosi stáhl z kůže.

Caffery ví, že něco takového by před smrtí žádný sebevrah neudělal. A protože chce kolegům dokázat, že se mýlili, začne postupně pronikat do tajů předčasně ukončeného života Lucy Mahoneyové. A zatímco nalézá temná zákoutí, o nichž neměli tušení ani Lucyini blízcí, začíná se ho zmocňovat podivný neklid. Jako by ho někdo sledoval...

A pak je nalezena další žena, jejíž mrtvola jako by byla kopií té předchozí. Události nabírají rychlý spád. Caffery se ocitá v jejich víru a znovu se přesvědčuje, že každý člověk v sobě skrývá cosi temného: zavražděná žena, majitel starožitnictví, on sám... a také jeho blízká kolegyně.
Čti víc
Kupte společně
Kůže - Mo Hayder
Rebelský dědic - Vi Keeland, Penelope Ward
348 Kč
Ušetříte 270 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
Skin
Rok vydání
2015
Počet stran
440
Nakladatelství
Domino
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
208522

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Kůže - Mo Hayder
Rebelský dědic - Vi Keeland, Penelope Ward
348 Kč
Ušetříte 270 Kč

„Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí.“

Jiří Mahen