Podívejte se na ukázku z e-knihy
EPUB PDF MOBI

Pokrevní pouta 6: Rubínový kruh  E-KNIHA

Richelle Mead  ·  Vydavatel: Domino, 2015
Série: Pokrevní pouta (díl 6 z vydaných 6)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF

Tento otevřený formát je dostupný bez šifrování, může však obsahovat viditelné i skryté údaje, indentifikující nákup. Jako takový formát stáhnout a číst?

Před nákupem si prosím zkontrolujte i seznam podporovaných zařízení. V případě pochybností nás můžete kontaktovat na adrese eknihy@martinus.cz

EPUB

Tento otevřený formát je dostupný bez šifrování, může však obsahovat viditelné i skryté údaje, indentifikující nákup. Jako takový formát stáhnout a číst?

Před nákupem si prosím zkontrolujte i seznam podporovaných zařízení. V případě pochybností nás můžete kontaktovat na adrese eknihy@martinus.cz

MOBI

Tento otevřený formát je dostupný bez šifrování, může však obsahovat viditelné i skryté údaje, indentifikující nákup. Jako takový formát stáhnout a číst?

Před nákupem si prosím zkontrolujte i seznam podporovaných zařízení. V případě pochybností nás můžete kontaktovat na adrese eknihy@martinus.cz

      (4)
Objednejte si zboží celkem nad 999 Kč a poštovné máte zdarma!

Poštovné zdarma nad 999 Kč!

Při objednávce nad 999 Kč neplatíte v našem obchodě poštovné. Kompletní podmínky poštovného.

Naše cena:
29 Kč
Běžná cena:
299 Kč
Ušetříte:
90% (270 Kč)

Okamžitě ke staženíE-knihu můžete i darovat!

Tuto elektronickou knihu můžete i darovat někomu jinému. Stačí dokončit nákup a v e-knihovně vybrat možnost “Darovat e-knihu". Můžete vytisknout dárkovou poukázku, knihu poslat e-mailem nebo načasovat, aby mu/jí přišla do e-mailové schránky ve vámi zvoleném dni.
Více informací

Přidat do wishlistu
Co je to wishlist?

Wishlist je seznam vašich tajných přání. Jediným kliknutím si do něj můžete ukládat tituly, které vás zaujaly a které byste v budoucnosti možná chtěli koupit pro sebe nebo své blízké. Pro používání wishlistu musíte být přihlášení.

Více doporučení

Lidé, kteří si koupili tuto e-knihu, si koupili také

Nahlásit chybu

O e-knize

Bývalá alchymistka Sydney se svým vampýrským novomanželem Adrianem nachází útočiště na morojském královském dvoře. Vytoužený klid se ale nedostaví: oba je ničí soužití s Adrianovou matkou a nenávist okolí. Nejhorší je ale vědomí, že kdosi unesl jejich kamarádku Jill, a oni s tím nemůžou nic dělat. Vlastně můžou... pokud se odhodlají riskovat vše, na čem jim záleží.

Touha po spravedlnosti nakonec převáží. Sydney a Adrian se vydávají hledat ztracenou kamarádku, na jejímž životě závisí osud všech Morojů. Kdyby totiž Jill jakožto jediná královnina příbuzná přišla o život, musela by královna odstoupit. A právě o to nepřátelům jde.

Svět, jak ho ještě donedávna znali, se mohutně otřásá v základech. A oni dva jsou jediní, kteří tomu můžou zabránit.

Domino

Další tituly vydavatelství

Nakladatelství DOMINO vzniklo v roce 1997, což byla pro založení nakladatelství krajně nevhodná doba. Už vyhasl boom z počátku devadesátých let, kdy čtenáři nakupovali z čiré radosti, že si můžou pořídit dobrou knihu i jindy než ve čtvrtek, aniž předtím museli vystát dlouhou frontu.

I když to tenkrát mnozí považovali za nerozumný čin, navzdory všem (jistě dobře míněným) varováním jsme DOMINO založili. Věřili jsme totiž, že dobré knihy si cestu ke čtenáři vždy najdou. Anebo spíše naopak – že čtenáři neztratí zájem o dobré knihy. A právě takové jsme měli v úmyslu vydávat.

Mnohé se od té doby změnilo, základ však zůstává stejný: ve všech edicích se našim čtenářům snažíme nabídnout pouze takové knihy, které stojí za to číst. Od žánru new adult přes romány pro ženy až po historické romány.

Více informací
Pokračovat ve čtení

Poslat doplňující údaje o e-knize

Kupte výhodně společně

Celkem pouze za 178 Kč
(ušetříte 520 Kč)
Koupit společně

Podrobnosti

 • Originální název: The Ruby Circle
 • Počet stran: 336
 • Jazyk: český
 • Rok vydání: 2015
 • Naše katalogové číslo: 207145


Hodnocení čtenářů a čtenářek       (hodnotilo 5 lidí) Přidat hodnocení

Řekněte svůj názor na tento titul ostatním i vy!

Máte tuto e-knihu? Chcete se podělit o názor?

Podělte se o něj s ostatními čtenáři! Možná jim tak pomůžete při rozhodování.

1
Vaše hodnocení knihy
2
Chcete navrhnout další vaše oblíbené e-knihy? Klikněte.
3
Recenze a diskuse jsou službou pro návštěvnice a návštěvníky Martinus.cz. Příspěvky jsou zveřejněné obvykle do 24 hodin, vyhrazujeme si však právo neuveřejnit a vymazat zejména příspěvky, které:
 • jsou vulgární nebo urážlivé
 • nesouvisí s titulem nebo tématem
 • porušují nebo vyzývají k porušování autorských práv
 • odkazují na nabídku nebo webové stránky konkurence
 • obsahují jakékoli URL odkazy
 • nejsou podepsané
Barbora Hájková
Barbora Hájková
26. července 2016
     
Reagovat

2

Závěrečný díl série Pokrevní pouta v hlavní roli se Sydney, bývalou alchymistkou a Adrianem, morojem z královského rodu, uživatelem éteru a jejím manželem, kteří se stále potýkají s nepřízní osudu ukrytí u královského dvora. Chtějí nejen žít vlastní svobodný život, ale také v první řadě nalézt Jill Mastranovou, princeznu vampýrů a jejich dobrou kamarádku, která byla unesena. Objeví se ale stopa, kterou by mohli sledovat, a tak se tajně vydávají z královského dvora ji hledat.

Poslední díl série z mého milovaného světa vampýrů s sebou nesl spoustu nečekaných zvratů a překvapení, která tento svět obrátila vzhůru nohama. Myslela jsem si, že Richellin styl psaní a typy zvratů mám již, po těch 20 knihách, které jsem od ní četla, prokouknuté, ale ne. "Překvápka", která vyvstávala z okolností mě nutila divit se tak, až mi padala čelist.Nahlížíme zde nejen na vztah Sydney a Adriana, ale i Rose a Dimitrije a dalších. Moc se mi líbilo, že zde byly spojeny všechny světy, vampýrský, magický, alchymistický, ale i Bojovníků světla, jakoby se s námi knihy a celý příběh loučily. Naposledy jsme mohli nahlédnout do všech příběhů a rodin. Pro mne to byla v podstatě závěrečná scéna divadelní hry, kdy všichni herci, záporáci i hrdinové, hlavní postavy i ty vedlejší, vystoupili na jeviště, chytili se za ruce a s úsměvem se uklonili divákům. Byla to taková malá derniéra.
V knize se bylo stále čemu divit, co obdivovat a čemu se smát. Děj byl skvěle spletený, ačkoli rozuzlení - například - Sukuby se to nerovnalo.
Konec rozhodně nebyl tragický, ale i tak jsem plakala, protože Vampýrská akademie a její sourozenec Pokrevní pouta mi natolik přirostla k srdci, že jsem se s nimi nedokázalarozloučit. Samozřejmě si vše mohu přečíst znovu, ale "Je jen jedna šance číst knihu poprvé." (Sukuba).
Zároveň bych ale ocenila ještě alespoň jednu knihu, která by "dořešila" příběh Rose a Dimitrije, jejich vztahu, lásky a dalších okolností. Ne, nemluví ze mě závislost na jejich příběhu, ale jejich dějová linka mi přišla příliš otevřená na to, abychom se s nimi už nesetkali. Dovoluji si tedy doufat, že přijde ještě další kniha.

Sydney mi opravdu přirostla k srdci a ačkoli jsem se s ní neztotožnila tolik jako s Rose, stále je mým typem postavy. Velmi obdivuju její inteligenci, rozvážnost, odvážnost a odhodlání ochránit všechny, které miluje, za každou cenu.
Adrian je již rozvážnější a stále více okouzlující. Jeho ohromující láska, kterou chová k Sydney je obdivuhodná a naprosto pohlcující pro věčné romantiky jako jsem já.
Rose a Dimitrij se mi v této sérii moc nelínili, ale v tomto díle jakoby se něco změnilo a já měla zpět své milované postavy z VA.

Celá kniha se odehrává na mnoha místech, ale dvě byla hlavní. Královský dvůr a Palm Springs.
Obě významná místa se nám opět ukázala z trochu jiného úhlu pohledu a doufám, že se na ně ještě podíváme.

Na Richellin styl psaní jsem tak navyklá, že jsem si jistá, že se něco z něj odráží i v mé tvorbě. Je to skvělý jednoduchý styl, který je mi blízký, a který užívá ICH-formu.
Obálka je také krásná a pro knihy Richelle tak typická. Postavy a přikrášlené pozadí s jednou specifickou barvou.
V celé knize si nejsem vědoma žádných pravopisných chyb, což je super.
Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (2)   (0)
22. června 2015
Reagovat

Názor čtenáře 4

je to zasna kniha nemohla jsem se odtrhnout a ma to naprosto epicky zaver jak pro adriana a sydney tak i rose a dimitrij prijdou na jednu novinku :) rozhodne doporucuji precist....a vubec vsechny knizky od richelle mead Zobrazit celou recenzi

Byla pro vás tato recenze přínosná?   (5)   (1)
VISA MasterCard Platba24 Česká spořitelna MojePlatba Komerční banka ePlatby Raiffeisen Bank online převod GE Money Bank mPeníze mBank online převod Sberbank online převod Fio banka online převod ČSOB Poštovní spořitelna / Era PaySec Zuno Pay PayU