Knihy
E-knihy

Policie

Kniha Zlín, 2015
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Kniha Zlín, 2015
10. díl série
Harry Hole (CZ)
Edice
FLEET

Na místech, kde bylo v minulosti spácháno několik vražd, jež nebyly objasněny, jsou nalezeni mrtví policisté, kteří tyto zločiny tehdy vyšetřovali. Všichni byli rovněž zavražděni, a to nanejvýš brutálním způsobem...

Čti víc

199 Kč

Běžná cena Běžně 399 Kč

Ušetříte 50%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Na místech, kde bylo v minulosti spácháno několik vražd, jež nebyly objasněny, jsou nalezeni mrtví policisté, kteří tyto zločiny tehdy vyšetřovali. Všichni byli rovněž zavražděni, a to nanejvýš brutálním způsobem. Policie postrádá jakoukoli stopu, a navíc se musí obejít bez svého nejlepšího vyšetřovatele. V nemocnici mezitím leží v kómatu těžce zraněný muž. Jeho pokoj střeží policisté a nikdo se nesmí dozvědět, jak se tajemný pacient jmenuje.

Severský mistr krimi žánru přijede svou poslední Holeovku představit počátkem května do Prahy. Policií to však nekončí. Série s detektivem Harry Holem se uzavře, čtenáři se však mohou těšit na další detektivní sérii. Už v červenci vyjde první díl diptychu Krev na sněhu.

S Harrym Holem si Nesbo pohrává už od roku 1997, kdy napsal první stránky románu. Inspiroval ho vlastní zájem o žánr detektivky, které autor sám preferuje.
Čti víc
Kupte společně
Policie - Jo Nesbo
Syn - Jo Nesbø
398 Kč
Ušetříte 400 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
Politi
Rok vydání
2015
Počet stran
609
Nakladatelství
Kniha Zlín
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
204086

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,8 / 5

24 hodnocení

18
0
2
0
0

Jaroslav Ryšavý
Jaroslav Ryšavý
5. 3. 2017
Poté, co jsem naprosto propadl Přízraku, jsem Policii propadl ještě více a knihu přečetl jedním dechem. Nesbo dovedl svůj spisovatelský um k dokonalosti a napsal prozatím svojí nejlepší knihu. Vedle neskutečně zajímavé dějové linky Harryho Holea musí čtenář ocenit i množství neskutečně čtivých linek vedlejších, jakož i rozvoj jednotlivých postav z osloského policejního oddělení, jež doposud zůstávaly lehce upozaděny, což se však touto knihou změnilo. Množství mistrných zápletek neumožňuje od knihy odtrhnout oči, pročež toto strhující tempo vydrží až do úplného konce. Jediné čeho se trochu obávám je fakt, že se tato kniha bude velice těžko překonávat a tudíž je možné, že Žízeň nenaplní vysoká očekávání. Snad se však mýlím a Nesbo opět ukáže, že je mistrem svého řemesla.
Čti víc
Radim
4. 5. 2015
Policie
Na poslední díl detektivek HH jsem se těšil hlavně z důvodu, že jsem fanoušek. Musím říct, že přesně takto jsem si představoval důstojné zakončení této série. Kniha je napínavá,obsahuje několik dějových linií, nenechá vás v klidu a konec je napsán tak, že se prostě od knihy neodtrhnete. Mám přečtené všechny díly a POLICIE patří mezi nejvíc povedené.
Čti víc
Hana
4. 5. 2015
Napínavé
Napínavé, tentokrát od samého začátku až do konce, mnoho nečekaných zvratů. Ovšem tak otevřený konec u několika dějových linií? Dokonce tak, že kniha končí v polovině několika akčních scén, to tu ještě nebylo. Doufám, že avízovaná pauza před další knihou bude co nejkratší.
Čti víc

Čti víc
Kupte společně
Policie - Jo Nesbo
Syn - Jo Nesbø
398 Kč
Ušetříte 400 Kč

„Pro čtenáře je dobrá kniha nejlevnějším koníčkem, pro autora nejdražším. “

Gabriel Laub