Knihy
E-knihy

Bohové viny

Případ Mickeyho Hallera

Domino, 2014
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Domino, 2014

Dobrý advokát musí především umět rozpoznat své vlastní viny. Mickey Haller se po krátkém přeběhnutí na stranu obžaloby vrací ke svému původnímu řemeslu...

Čti víc

49 Kč

Běžná cena Běžně 329 Kč

Ušetříte 85%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Dobrý advokát musí především umět rozpoznat své vlastní viny.
Mickey Haller se po krátkém přeběhnutí na stranu obžaloby vrací ke svému původnímu řemeslu: provozuje advokátní praxi ze zadního sedadla lincolnu a čeká na lukrativní případ.
Dočká se brzy. Textová zpráva s kódovým označením pro vraždu je pro něj znamením, že se vrací zpátky na výsluní, kde se hraje o obrovskou mediální pozornost a tučné šeky. Tato kauza má však jeden háček: obětí zločinu je jeho bývalá klientka, prostitutka Gloria Daytonová.
Mickey se domníval, že se mu ji podařilo přivést na správnou cestu. Zjevně se mýlil: Gloria se vrátila do Los Angeles i k dřívějšímu způsobu života. Nezachránil ji, naopak možná má na její smrti částečný podíl.
Plný pochybností se ujímá obhajoby člověka, který byl z vraždy obviněn – o jeho nevině je ale Mickey stále silněji přesvědčen. Od samého začátku ví, že tento případ pro něj nebude lehký. Bude muset oživit temné duchy své minulosti, aby dokázal přesvědčit o své pravdě bohy viny – porotce, kteří mají rozhodnout nejen o osudu jeho klienta, ale zároveň i o něm samém.
Čti víc
Kupte společně
Bohové viny - Michael Connelly
Černá skříňka - Michael Connelly
78 Kč
Ušetříte 550 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
The Gods of Guilt
Rok vydání
2014
Počet stran
488
Nakladatelství
Domino
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
194698

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

5,0 / 5

1 hodnocení

1
0
0
0
0

Alena Vlčková
Alena Vlčková
10.4.2016
Michael Connely je skvělý autor, přečetla jsem od něho téměř všechno, co u nás vyšlo a nikdy jsem nebyla zklamaná. Bohové viny to jen potvrzují. Přečetla jsem je jedním dechem. Vřele doporučuji.
Čti víc
Jindřiška
23.12.2017
Souhlasím, bezvadná detektivka.????
Čti víc

Michael Connelly je světoznámým autorem kriminálních románů a tvůrce detektiva Harryho Bosche. Náměty na své romány prý čerpá z bývalé praxe investigativního reportéra, zabývajícího se kriminálními činy. Dynamika a nečekané rozuzlení v příbězích přinesly tomuto autorovi nebývalou popularitu a uznání čtenářů kriminálních románů na celém světě .
Michael Connelly je držitelem několika prestižních literárních ocenění (Edgar, Anthony, Macavity, Nero, .38 Caliber / Francie / a Grand Prix / Francie /. Žije na Floridě s manželkou a dcerou.

Čti víc

Nakladatelství DOMINO vzniklo v roce 1997, což byla pro založení nakladatelství krajně nevhodná doba. Už vyhasl boom z počátku devadesátých let, kdy čtenáři nakupovali z čiré radosti, že si můžou pořídit dobrou knihu i jindy než ve čtvrtek, aniž předtím museli vystát dlouhou frontu.

I když to tenkrát mnozí považovali za nerozumný čin, navzdory všem (jistě dobře míněným) varováním jsme DOMINO založili. Věřili jsme totiž, že dobré knihy si cestu ke čtenáři vždy najdou. Anebo spíše naopak – že čtenáři neztratí zájem o dobré knihy. A právě takové jsme měli v úmyslu vydávat.

Mnohé se od té doby změnilo, základ však zůstává stejný: ve všech edicích se našim čtenářům snažíme nabídnout pouze takové knihy, které stojí za to číst. Od žánru new adult přes romány pro ženy až po historické romány.

Čti víc
Kupte společně
Bohové viny - Michael Connelly
Černá skříňka - Michael Connelly
78 Kč
Ušetříte 550 Kč

„Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih.“

Thomas Carlyle