Knihy
E-knihy

Začínáme s japonštinou

Učte se japonsky zábavnou formou!

  Edika, 2014
  Nakladatel
  Edika, 2014

  Víte, čím se liší hiragana od katakany? Umíte správně jíst nudlovou polévku rámen? Vyznáte se v tradičním japonském kalendáři? Tušíte, proč v japonských hotelech a nemocnicích nenajdete pokoje číslo 4 a 9? Odpovědi na tyto a další otázky...

  Čti víc

  237 Kč

  Běžná cena Běžně 249 Kč

  Ušetříte 5%

  Posíláme do šesti dní

  Doporučené tituly a kolekce

  Více o knize

  Více než 100 her a cvičení pro snadnou výuku výslovnosti a psaní základních slov!
  Víte, čím se liší hiragana od katakany? Umíte správně jíst nudlovou polévku rámen? Vyznáte se v tradičním japonském kalendáři? Tušíte, proč v japonských hotelech a nemocnicích nenajdete pokoje číslo 4 a 9?
  Odpovědi na tyto a další otázky o japonském jazyce a kultuře najdete v knize. Velice pěkná a bohatě ilustrovaná příručka pro všechny, kteří se buď teprve chtějí seznámit s japonštinou anebo již ovládají základy tohoto exotického jazyka.
  Díky publikaci:
  • se naučíte základní slova a výrazy,
  • obohatíte si slovní zásobu pomocí cvičení a zábavných her,
  • nacvičíte si psaní japonských písmen,
  • zafixujete si pravidla výslovnosti.
  Čti víc
  Kupte společně
  Začínáme s japonštinou -
  1000 japonských slovíček - Alena Polická, Kohshi Hirayama
  426 Kč
  Ušetříte 22 Kč
  Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
  Dejte nám o tom vědět.

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Počet stran
  48
  Hmotnost
  180 g
  Rok vydání
  2014
  Naše katalogové číslo
  186283
  Vazba
  brožovaná vazba
  Jazyk
  český, japonský
  Nakladatelství
  Edika
  Rozměr
  210×285 mm
  ISBN
  9788026605454
  Věkové doporučení
  15+

  Recenze

  Jak se vám kniha líbila?

  Nakladatelství Edika představuje širokou nabídku knih, které jsou určeny nejen pro děti a mládež, ale také pro jejich rodiče a pedagogy. Moderní učebnice sledující trendy ve vzdělávání pro všechny věkové skupiny a stupně pokročilosti. Knižní portfolio nakladatelství Edika zahrnuje nejen ucelené řady jazykových učebnic, vysokoškolské učebnice, učebnice pro technické obory, odborné slovníky či dvojjazyčné verze známých literárních děl, ale také bohatou nabídku publikací a pracovních sešitů pro rozvoj schopností a dovedností dítěte, jeho předškolní i školní přípravu. Součástí knih jsou rozmanité přílohy jako například oblíbené zvukové nebo multimediální CD či DVD nosiče, které jsou v případě jazykových učebnic a příruček namluvené rodilými mluvčími. Cílem nakladatelství je vydávat publikace a multimédia zaměřená na výchovu a vzdělávání, nejen pro všechny úrovně škol, ale i širší trh se zvláštním důrazem na jazyky, učebnice pro děti a psychologii. Mezi nejúspěšnější tituly patří Pravidla českého pravopisu , České pověsti pro malé děti , Malý vědec či Mezi námi předškoláky 3-5 let .

  Čti víc
  Kupte společně
  Začínáme s japonštinou -
  1000 japonských slovíček - Alena Polická, Kohshi Hirayama
  426 Kč
  Ušetříte 22 Kč

  „Dobrý román říká pravdu o svých hrdinech, špatný o autorovi.“

  Gilbert Keith Chesterton