Knihy
E-knihy

Pozitivní psychologie

Radost, naděje, odpouštění, smiřování, překonávání…

Portál, 2013
Okamžitý download
PDF
Nakladatel
Portál, 2013

Jedním z nejvýznamnějších trendů současné psychologie je posun ke studiu pozitivních aspektů lidského života. Tento proud současné psychologie je označován jako "pozitivní psychologie". Přestože budí mimořádný zájem...

Čti víc

208 Kč

Běžná cena Běžně 277 Kč

Ušetříte 25%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Jedním z nejvýznamnějších trendů současné psychologie je posun ke studiu pozitivních aspektů lidského života. Tento proud současné psychologie je označován jako "pozitivní psychologie". Přestože budí mimořádný zájem odborníků, v češtině dosud o tomto tématu neexistuje knižní publikace. Náš přední odborník podává přehled tematiky studované v rámci tohoto směru se zaměřením na procesy odpouštění a smiřování, jež mají zásadní význam pro porozumění mezilidským vztahům a jejich zlepšování. Pozornost je rovněž věnována práci s negativními emocemi, ale i optimismu, radosti a naději a jejich souvislosti s duševním a tělesným zdravím a dalším tématům.
Čti víc
Kupte společně
Pozitivní psychologie - Jaro Křivohlavý
Miluji tě, nenávidím tě - Christina Lauren
427 Kč
Ušetříte 198 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
200
Nakladatelství
Portál
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
160437
Rok vydání
2013

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,2 / 5

4 hodnocení

2
1
1
0
0

V roce 2015 oslavil Portál 25. výročí svého založení. Portál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogika, psychologie a sociální práce, a to na odborné i populární úrovni. Později přibyly další oblasti jako sociologie, politologie, zdraví, média, antropologie, ekologie, filozofie, ekonomie, sémiotika či kulturologie.

Čti víc
Kupte společně
Pozitivní psychologie - Jaro Křivohlavý
Miluji tě, nenávidím tě - Christina Lauren
427 Kč
Ušetříte 198 Kč

„K dobré knize je třeba dobrých čtenářů.“

Victor Hugo