Knihy
E-knihy

Chronická únava

Zvládání chronického únavového syndromu

Portál, 2012
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Portál, 2012

Lidé postižení chronickým únavovým syndromem pociťují obrovskou únavu a vyčerpání. Odpočinek jim k obnově energie nepomáhá a ani po delším spánku se nedostavuje pocit regenerace sil. Nadměrná únava může trvat několik měsíců...

Čti víc

205 Kč

Běžná cena Běžně 287 Kč

Ušetříte 29%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Lidé postižení chronickým únavovým syndromem pociťují obrovskou únavu a vyčerpání. Odpočinek jim k obnově energie nepomáhá a ani po delším spánku se nedostavuje pocit regenerace sil. Nadměrná únava může trvat několik měsíců. Dalšími příznaky mohou být nechuť k činnosti, nadměrná spavost, deprese, bolest svalů, nezájem o sex, zvýšené teploty či výskyt infekcí. Odhaduje se, že v České republice může chronickou únavou trpět až čtyřicet tisíc lidí. Člověk s těmito příznaky se často obává navštívit lékaře, protože má strach, že ho bude pokládat za simulanta přehánějícího své potíže. Zkušení autoři v přehledné příručce definují chronický únavový syndrom, vysvětlují jeho příčiny a nabízejí možnosti léčby (imunologické vyšetření, úprava stravy, rehabilitace a psychoterapie). Knihu využijí lidé trpící chronickou únavou, jejich rodinní příslušníci a pracovníci pomáhajících profesí.
Čti víc
Kupte společně
Chronická únava - Ján Praško, Katarína Adamcová
Zůstaň - Sarina Bowen, Elle Kennedy
394 Kč
Ušetříte 192 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
240
Nakladatelství
Portál
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
160197
Rok vydání
2012

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

5,0 / 5

4 hodnocení

4
0
0
0
0

Adriana Izsáková
6.5.2013
ohodnotenie
Kniha je veľmi dobre napísaná,čítam ju pomaly,aby som všetkému porozumela.Nielen že ju čítam,ja ju študujem,píše sa v nej o mojej chorobe.Ďakujem každému,kto sa podielal na jej napísaní,je to výborne napísaná kniha.Izsáková
Čti víc

V roce 2015 oslavil Portál 25. výročí svého založení. Portál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogika, psychologie a sociální práce, a to na odborné i populární úrovni. Později přibyly další oblasti jako sociologie, politologie, zdraví, média, antropologie, ekologie, filozofie, ekonomie, sémiotika či kulturologie.

Čti víc
Kupte společně
Chronická únava - Ján Praško, Katarína Adamcová
Zůstaň - Sarina Bowen, Elle Kennedy
394 Kč
Ušetříte 192 Kč

„Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih.“

William Saroyan