Knihy
E-knihy

Sexuální chování v ČR - situace a trendy

Portál, 2012
Okamžitý download
PDF
Nakladatel
Portál, 2012

Autoři předkládají základní informace o současné podobě sexuálního chování a dalších jevů s ním spojených v České republice s důrazem na vývoj v devadesátých letech. Stručně charakterizuje lidské sexuální chování a jeho...

Čti víc

163 Kč

Běžná cena Běžně 217 Kč

Ušetříte 25%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Autoři předkládají základní informace o současné podobě sexuálního chování a dalších jevů s ním spojených v České republice s důrazem na vývoj v devadesátých letech. Stručně charakterizuje lidské sexuální chování a jeho vývoj i metody zkoumání. Hlavní část práce tvoří informace o závažných aspektech lidské sexuality, jejich podobách a vývojových trendech v české populaci, a srovnání se zahraničními údaji. Pozornost je věnována těmto otázkám: koitální debut, masturbační aktivita, partnerské sexuální aktivity, sexuální vzrušivost českých žen, počty sexuálních partnerů, antikoncepční chování, mimomanželské sexuální styky, zkušenosti s komerčním sexem, homosexuální orientace a aktivity, sexuální postoje, pohlavní zneužití v dětství, zkušenosti se sexuálně agresivním chováním, zdroje informací o sexualitě. Práci doplňuje obsáhlá bibliografie, která představuje cenné východisko pro další studium lidské sexuality.
Čti víc
Kupte společně
Sexuální chování v ČR - situace a trendy - Petr Weiss, Jaroslav Zvěřina
Stíny nad zálivem - Lucy Clarkeová
477 Kč
Ušetříte 109 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
160
Nakladatelství
Portál
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
160137
Rok vydání
2012

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

V roce 2015 oslavil Portál 25. výročí svého založení. Portál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogika, psychologie a sociální práce, a to na odborné i populární úrovni. Později přibyly další oblasti jako sociologie, politologie, zdraví, média, antropologie, ekologie, filozofie, ekonomie, sémiotika či kulturologie.

Čti víc
Kupte společně
Sexuální chování v ČR - situace a trendy - Petr Weiss, Jaroslav Zvěřina
Stíny nad zálivem - Lucy Clarkeová
477 Kč
Ušetříte 109 Kč

„Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. “

anglické přísloví