Knihy
E-knihy

DVD Pilates pre deti

  Nakladatel
  Bonton Film

  Na DVD uvidíte skupinu dětí, které chodí cvičit pravidelně i náhodnou skupinu, která improvizuje (např. jak znáte z TV pořadu Kouzelná školka). Pohybová průprava rozvíjí koordinaci...

  Čti víc

  202 Kč

  Běžná cena Běžně 212 Kč

  Ušetříte 5%

  Posíláme do tří dní

  Doporučené tituly a kolekce

  202 Kč

  Více o titulu

  Na DVD uvidíte skupinu dětí, které chodí cvičit pravidelně i náhodnou skupinu, která improvizuje (např. jak znáte z TV pořadu Kouzelná školka). Pohybová průprava rozvíjí koordinaci, pružnost těla, skok, účelně posiluje dílčí svalové skupiny a obsahuje i rytmickou část. Přispívá tak k harmonickému rozvoji dítěte.
  Akrobatické prvky by měly být vždy propracovávány jen pod dohledem pedagoga, nebo zkušené osoby. Názorně ukazujeme, jak lze využít tanec a metodu Pilates jako kondiční i doplňující strečinkovou techniku. Kombinujeme zábavnou formou tradiční cvičení Pilates na podložce i cviky zaměřené na specifické svalové skupiny, které přispívají k udržení každodenní zdravé kondice. Snažíme se zamezit jednostrannému přetěžování svalů a kloubů, které je častou příčinou zranění. „Pomocí pohybu lze rozvíjet funkce pohybového systému a jeho řízení nervovou soustavou. Můžete se naučit znát limity zátěžových režimů svého pohybového aparátu, které nemáte překračovat.
  Dospějete tak do situace, že váš pohybový systém dosáhne funkčního optima a pak se vám pohyb stane tím, čím má být,“ říká doc. Dr. Karel Jelen, CSc., z Laboratoře biomechaniky extrémních zátěží FTVS, UK.
  Čti víc
  Kupte společně
  DVD Pilates pre deti -
  Cesta do pravěku - Karel Zeman
  321 Kč
  Ušetříte 16 Kč
  Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
  Dejte nám o tom vědět.

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Délka
  72 min.
  Naše katalogové číslo
  157146
   
  DVD obal
  Dabing
  2.0 čeština

  Recenze

  Jak se vám film líbil?

  Kupte společně
  DVD Pilates pre deti -
  Cesta do pravěku - Karel Zeman
  321 Kč
  Ušetříte 16 Kč

  „Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha.“

  Marcel Proust