Knihy
E-knihy

Dědictví aneb Jak Helena ke štěstí přišla

Jota, 2013
Okamžitý download
EPUB
MOBI
4-5 hodin čtení
Nakladatel
Jota, 2013

Další zábavná knížka autora kultovní série Mládí v hajzlu. Helena je ve všech směrech průměrná americká žena v domácnosti a její život je jen nuda, bída, šeď, prostě opruz. Mládí zmizelo nenávratně v dál, povinnosti...

Čti víc

149 Kč

Běžná cena Běžně 288 Kč

Ušetříte 48%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Další zábavná knížka autora kultovní série Mládí v hajzlu. Helena je ve všech směrech průměrná americká žena v domácnosti a její život je jen nuda, bída, šeď, prostě opruz. Mládí zmizelo nenávratně v dál, povinnosti hospodyňky ji ani v nejmenším neuspokojují a s manželem už roky nic není, ten suchopárný právník dávno vyměnil sex za golf. Matka žijící v domově důchodců je senilní a většinou si Helenu plete se svou vlastní sestrou. Děcka si na maminku vzpomenou, jenom když potřebují peníze, a čím jsou starší, tím jich potřebují víc. A když tak Helena vidí ty příšerné týpky, se kterými se její dcery tahají, začíná uvažovat o tom, že si pořídí kulovnici. Cesty osudu jsou ale nevyzpytatelné a mnohdy nečekané. Všechno se změní v okamžiku, kdy Helena zdědí po zesnulé tetičce Maddy zpustlý domek kdesi v Zapadákově a musí ho jet připravit k prodeji. Velice záhy s pocitem lehkého překvapení zjistí, že její milovaná rodinka jí jaksi vůbec nechybí a že se život dá strávit i jinak než jen vařením a poklízením. Při třídění starých krámů v domě navíc objeví záhadné dokumenty, ze kterých vyplývá, že v její rodině není zdaleka všechno tak, jak to na první pohled vypadá. A když se k tomu ještě přichomýtne jeden opravdu pohledný profesor angličtiny, který zřejmě není vůči Heleniným půvabům tak docela imunní, život začíná nabírat jiný, mnohem víc vzrušující a daleko zajímavější směr. Teď by se ještě šikly nějaké penízky, aby se Helena mohla postavit zcela úplně na vlastní nohy…
Čti víc
Kupte společně
Dědictví aneb Jak Helena ke štěstí přišla - C.D. Payne
Tatér z Osvětimi - Heather Morris
348 Kč
Ušetříte 289 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
304
Nakladatelství
Jota
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
145723
Rok vydání
2013

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,4 / 5

5 hodnocení

3
1
1
0
0

Petr Čapek
Petr Čapek
10.5.2014
Názor čtenáře
Jak už si mnozí z nás zvykly, tak i "Dědictví" je psané formou tzv. deníkových zápisků, jako tomu bylo u Mládí v hajzlu. A musím říct, že tento zápis je podle mne boží, nemusíte se bát dlouze rozečtené kapitoly, prostě ideální do MHD, přečtete jeden den, zaklapnete a jdete. :)

Helena má své osobité kouzlo a stejně jako Nick Twisp si potrpí na notnou dávku ironie a uštěpačných poznámek, které vás zaručeně pobaví. Prostě a jednoduše C.D. Payne v plné síle dámy a pánové. Kdo nečetl, ať neváhá, protože ta kniha za to opravdu stojí vždyť já sám kvůli ní nešel pomalu ani spát jak mne pohltila. Závěrem mohu říct pouze Bravo Mr. Payne Bravo.
Čti víc

Čti víc
Kupte společně
Dědictví aneb Jak Helena ke štěstí přišla - C.D. Payne
Tatér z Osvětimi - Heather Morris
348 Kč
Ušetříte 289 Kč

„Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. “

Konfucius