Knihy
E-knihy

Podmínky požární bezpečnosti

Při provozu komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv (právní úprava)

Nakladatel
Aleš Čeněk, 2013

Cílem publikace je popsat jak historii, tak vývoj a současný stav kominictví z právního pohledu v České republice, a též z hlediska historie v českých zemích, ale i jednotlivá úskalí prvních norem upravující toto řemeslo.

Čti víc

150 Kč

Posíláme do 11 dní

Doporučené tituly a kolekce

150 Kč

Více o knize

Cílem publikace je popsat jak historii, tak vývoj a současný stav kominictví z právního pohledu v České republice, a též z hlediska historie v českých zemích, ale i jednotlivá úskalí prvních norem upravující toto řemeslo. Celá publikace je systémově strukturována, snad výstižně je pojat popis historie, vývoje a současnosti, a to se snahou vysoké odborné erudice. Snahou autora je odborné i laické veřejnosti rozšířit znalosti v oblasti problematiky kominictví v České republice (českých zemích). Autor shromáždil dostupné prameny, tyto analyzoval a následně synteticky vytvořil systémovou příručku v dané oblasti, která obsahuje zejména komentář nového nařízení vlády, tedy současné právní úpravy v oblasti kominictví. Ve spolupráci s praktiky autor vytvořil i seznam možných závad jako komplexní praktikum s obrazovou přílohou. Celá publikace je zaměřena jak pro odbornou skupinu v této oblasti, tak pro širokou laickou veřejnost.
Čti víc
Kupte společně
Podmínky požární bezpečnosti - František Vavera
Požární bezpečnost domu - Isabela Bradáčová
295 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
132
ISBN
9788073804206
Naše katalogové číslo
144239
Rozměr
148×205 mm
Rok vydání
2013
Jazyk
český
Nakladatelství
Aleš Čeněk

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Kupte společně
Podmínky požární bezpečnosti - František Vavera
Požární bezpečnost domu - Isabela Bradáčová
295 Kč

„S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. “

Jan Amos Komenský