Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.

Příběhy bratra Cadfaela - Kacířův učeň

Ellis Petersová  ·  Vydavatel: Mladá fronta, 2003
Naše cena:
160 Kč
Běžná cena:
168 Kč
Ušetříte:
5% (8 Kč)

Vyprodané
Kniha je vyprodaná a zřejmě už nebude dostupná, proto ji není možné objednat.
Co to znamená?

Této knihy už se prodaly všechny výtisky. Ani my, ani vydavatel nebo distributor už nemáme na skladě žádné kusy. Proto vám tuto knihu už nedokážeme sehnat. Teoreticky však můžete mít štěstí v jiných obchodech, které mohou ještě mít poslední kusy na skladě.

Zadejte svou e-mailovou adresu a budeme vás informovat, jakmile bude dostupná. Co to znamená?

Až bude tato kniha k dispozici, budeme vás informovat na e-mail, který uvedete. Jde jen o nezávaznou informaci pro vás, ne o pevnou objednávku - když budete mít o knihu zájem, můžete následně přijít na naši stránku a objednat si ji.


Přidat do wishlistu
Co je to wishlist?

Wishlist je seznam vašich tajných přání. Jediným kliknutím si do něj můžete ukládat tituly, které vás zaujaly a které byste v budoucnosti možná chtěli koupit pro sebe nebo své blízké. Pro používání wishlistu musíte být přihlášení.Uloženo
Více doporučení

Lidé, kteří si koupili tuto knihu, si koupili také

Nahlásit chybu

O knize

   V klášteře sv. Petra a Pavla se konají rozsáhlé přípravy svátku přenesení ostatků svaté Winifred z Gwytherinu do Shrewsbury. Ze širokého okolí se do opatství sjíždějí hosté, mezi nimiž se vyskytnou dva nečekaní. Náhodou se tu na cestě za úředním posláním zastavil kvůli zranění svého koně kanovník Gerbert, muž velice vlivný v církevních i státních záležitostech, bohužel proslulý arogancí a právem obávaný pro bezuzdné horlení proti kacířům. Druhým nepozvaným hostem je mladý muž jménem Elave, bývalý písař váženého měšťana, pana Williama z Lythwoodu, s nímž před sedmi lety odešel jako jeho průvodce na pouť do Svaté země. Teď se Elave objevil na nádvoří kláštera sv. Petra a Pavla ve chvíli vrcholících slavnostních příprav s podivným nákladem. Na rozhrkané káře přivezl rakev s mrtvolou pana Williama, který na cestách náhle zesnul. Jako dlouholetý mecenáš kláštera má právo být pohřben v prostorách opatství. Ponuré zjevení těchto dvou postav jako by předznamenalo neblahý průběh následujících událostí. Svátek svaté Winifred se nevydařil. V odpoledních hodinách onoho dne byla v dosahu opatství Shrewsbury spáchána vražda, zločin natolik nepochopitelný a zdánlivě bez motivu, že jím jsou zaskočeni i tak proslulí znalci lidské povahy, jako jsou bratr Cadfael a šerif Hugh Beringar. Teprve když začnou zkoumat okolnosti při zběžném pohledu zanedbatelné a brát na zřetel zdánlivě nevinné pohnutky

v počínání bohabojných obyvatel městečka, naleznou správnou stopu a podaří se jim dospět ke konečnému rozuzlení případu.

Mladá fronta

Další tituly vydavatelství

Vydavatelství Mladá fronta je moderní vydavatelství s dvaasedmdesátiletou tradicí. Své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém rozvoji. Vydávají široké spektrum titulů od populární beletrie přes literaturu faktu až po odbornou literaturu.

Více informací
Pokračovat ve čtení

Poslat doplňující údaje o knize

Podrobnosti

 • Počet stran: 224
 • Vazba: pevná
 • Rozměr: 148×210 mm
 • Jazyk: český
 • ISBN: 8020410295
 • Rok vydání: 2003
 • Naše katalogové číslo: 14277

Hodnocení čtenářů a čtenářek       (zatím nikdo nehodnotil) Přidat hodnocení

Řekněte svůj názor na tento titul ostatním i vy!

Máte tuto knihu? Chcete se podělit o názor?

Podělte se o něj s ostatními čtenáři! Možná jim tak pomůžete při rozhodování.

1
Vaše hodnocení knihy
2
Chcete navrhnout další vaše oblíbené knihy? Klikněte.
3
Recenze a diskuse jsou službou pro návštěvnice a návštěvníky Martinus.cz. Příspěvky jsou zveřejněné obvykle do 24 hodin, vyhrazujeme si však právo neuveřejnit a vymazat zejména příspěvky, které:
 • jsou vulgární nebo urážlivé
 • nesouvisí s titulem nebo tématem
 • porušují nebo vyzývají k porušování autorských práv
 • odkazují na nabídku nebo webové stránky konkurence
 • obsahují jakékoli URL odkazy
 • nejsou podepsané
VISA MasterCard Platba24 Česká spořitelna MojePlatba Komerční banka ePlatby Raiffeisen Bank online převod GE Money Bank mPeníze mBank online převod Sberbank online převod Fio banka online převod ČSOB Poštovní spořitelna / Era PaySec Zuno Pay PayU