Knihy
E-knihy

Pracujeme se dřevem

Základní příručka

Okamžitý download
PDF
Nakladatel
Grada, 2010

V upraveném vydání úspěšné knihy se čtenáři dozví jaké jsou základní druhy dřeva, jak postupovat při jeho ručním opracování, jak dřevo reaguje na změnu prostředí, jaké povrchové úpravy se používaly dříve a nyní, jaké si...

Čti víc

135 Kč

Běžná cena Běžně 159 Kč

Ušetříte 15%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

V upraveném vydání úspěšné knihy se čtenáři dozví jaké jsou základní druhy dřeva, jak postupovat při jeho ručním opracování, jak dřevo reaguje na změnu prostředí, jaké povrchové úpravy se používaly dříve a nyní, jaké si zvolit pracovní nástroje. Nechybí postřehy z praxe včetně odpovědí na nejčastější otázky spojené se dřevem. Autor knihy se řemeslu vyučil u svého strýce řezbáře a soustružníka. Od roku 1988 se plně věnuje výtvarné práci se dřevem, uspořádal přes sto diskusních „Dřevěných večerů“. Je spoluautorem 26. dílného televizního dokumentu Kus dřeva ze stromu, kde shrnuje své zkušenosti s opracováním dřeva.
Čti víc
Kupte společně
Pracujeme se dřevem - Martin Patřičný
Příběh ztracené holčičky - Elena Ferrante
374 Kč
Ušetříte 182 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
112
Nakladatelství
Grada
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
132303
Rok vydání
2010

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,7 / 5

3 hodnocení

2
1
0
0
0

Martina.J
29.1.2014
Názor čitateľa
...knihu som kúpila sedemnásť-ročnému synovi pod stromček,bol ňou nadšený,nakoľko je typ domáceho kutila a miluje prácu s drevom,tak si myslím,že bola pre neho prínosom...
Čti víc
15.7.2013
Názor čtenáře
Knihu jsem darovala jako dárek pánovi, který už vytvořil nějaké výrobky ze dřeva. Líbí se mu. Jsou zde popsány hezky nějaké vzorové výrobky, to se mu líbilo asi nejvíc a dále pak popis různého dřeva podle druhu stromu.
Čti víc

Grada Publishing je největší nakladatelství odborné literatury působící v České republice, v roce 2010 bylo 2. největší mezi českými nakladateli vůbec. Působí také na Slovensku. Vzniklo roku 1991. Pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. V jeho produkci jsou tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život, např. sport a cestování.

Čti víc
Kupte společně
Pracujeme se dřevem - Martin Patřičný
Příběh ztracené holčičky - Elena Ferrante
374 Kč
Ušetříte 182 Kč