Knihy
E-knihy

Noční motýli III.

Motýli a housenky střední Evropy - Píďalkovití

Academia, 2012
Na skladě

Tato publikace je třetím svazkem čtyřdílné edice atlasu housenek a motýlů střední Evropy. Podobně jako u dvou předchozích je cílem tohoto třetího dílu podat ucelený přehled o všech druzích z dané čeledi, v tomto případě píďalkovitých, zjištěných...

Čti víc

432 Kč

Běžná cena Běžně 455 Kč

Ušetříte 5%

Na skladě, objednávejte ale rychle

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Tato publikace je třetím svazkem čtyřdílné edice atlasu housenek a motýlů střední Evropy. Podobně jako u dvou předchozích je cílem tohoto třetího dílu podat ucelený přehled o všech druzích z dané čeledi, v tomto případě píďalkovitých, zjištěných nebo přepokládaných ve středoevropském prostoru. V textové části je u každého druhu uvedena krátká charakteristika, u vzájemně si podobných druhů diferenciální diagnóza jak dospělců, tak jejich vývojových stadií – housenek, dále rozšíření, bionomie, u larev základní biologické charakteristiky (fenofáze, živné rostliny, eventuálně poznámky k chovu v zajetí). Rozšíření u většiny druhů je doplněno ilustračními mapkami. Obrazová část je tvořena tabulemi s vyobrazením dospělců všech druhů a u více než poloviny druhů i housenek.
Čti víc
Kupte společně
Noční motýli III. - Jan Macek
Moderní výživa ve fitness a silových sportech - Lukáš Roubík
882 Kč
Ušetříte 72 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
424
Hmotnost
840 g
Rok vydání
2012
Vazba
pevná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Academia
Rozměr
130×200 mm
ISBN
9788020020093
Naše katalogové číslo
127500

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

5,0 / 5

1 hodnocení

1
0
0
0
0

MUDR.Viliam Revický
13.9.2016
Noční motýýli 3
Aj vďaka vám mám posledný chýbaj7ci zvršok atlasu motýľov,ktorý vyšiel odtlačku.. Ďakujem vám 😃Dielo je najkomplexnejší atlasom motýľov žijúcich v v stredoeurópskom regióne..
Čti víc

Nakladatelství vzniklo v roce 1953 původně jako nakladatelství Československé Akademie věd. Název Academia nese od roku 1966.

V současné době zaujímá Academia svou ediční činností přední místo mezi nakladatelstvími České republiky. V edičním programu se zaměřuje na vydávání publikací ze všech vědních oborů.

Academia vydává původní vědecké monografie a práce českých vědců, díla klasiků vědy, překlady zahraničních autorů, populárně naučnou literaturu, literaturu faktu, encyklopedie, slovníky, jazykové učebnice, příručky a vysokoškolské učebnice, ale také kvalitní českou i překladovou beletrii. V nakladatelství dále vychází populárně naučný časopis Živa.

Čti víc
Kupte společně
Noční motýli III. - Jan Macek
Moderní výživa ve fitness a silových sportech - Lukáš Roubík
882 Kč
Ušetříte 72 Kč

„Knihy mají své osudy a své životy. A hynou nezájmem čtenářů. Nikdo by nevyslovil pochybnosti o Odysseji, ale jen málokdo ji ještě čte.“

Miroslav Horníček