Knihy
E-knihy

Malý vedec 1

Edika, 2012
Na skladě
Výprodej
Nakladatel
Edika, 2012
1. díl série
Malý vedec

Táto kniha je určená pre všetkých, ktorí si chcú overi zákony fyziky a chémie jednoduchými experimentmi, ktoré je možné zrealizovať nielen v škole, ale i doma. Nájdete v nej pokusy prehľadne rozčlenené do nasledujúcich oblastí: voda, rastliny, vzduch...

Čti víc

150 Kč

Běžná cena Běžně 203 Kč

Ušetříte 26%

Na skladě, posíláme ihned

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Táto kniha je určená pre všetkých, ktorí si chcú overi zákony fyziky a chémie jednoduchými experimentmi, ktoré je možné zrealizovať nielen v škole, ale i doma. Nájdete v nej pokusy prehľadne rozčlenené do nasledujúcich oblastí: voda, rastliny, vzduch, teplo, sledovanie premien, svetlo, zvuk, elektrina. Kniha k vám prichádza v sprievode ďalších dvoch častí venovaných pútavým a zábavným pokusom, pri ktorých sa určite nebudete nudťi. A nebojte sa, nebude to ako v škole, zaručujeme vám, že táto fyzika a chémia sú skutočne zábavné. Veď niektoré uvedené experimenty vyzerajú skôr ako kúzla a nie ako nejaké vedecké pokusy! S týmito knihami nazriete do tajomstva vedy a veľa z toho, čo sa potom dozviete napríklad v škole, vám bude omnoho jasnejšie a zrozumiteľnejšie. Možno, že po vyskúšaní niektorých experimentov, vy budete poučovať vašich rodičov, učiteľov či spolužiakov. Zistíte, že všetko čo sa učíte v škole má aj svoje praktické využitie a to môže by niekedy veľmi zábavné. Pozvite svojich kamarátov a ukážte im, že fyzika a chémia rozhodne nie sú nudnými vedami!
Čti víc
Kupte společně
Malý vedec 1 - Tomislav Senćanski
Chemické prvky kolem nás - Milan Bárta
339 Kč
Ušetříte 63 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
64
Hmotnost
360 g
Rok vydání
2012
Naše katalogové číslo
124439
Vazba
pevná vazba
Jazyk
slovenský
Nakladatelství
Edika
Rozměr
170×243 mm
ISBN
9788026600213
Věkové doporučení
8-12

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,9 / 5

47 hodnocení

52
0
0
1
0

Hana Hlucha
1.10.2012
Názor čitateľa
Deti boli nadsene, ked si sami spravili dane experimenty.
Čti víc

Nakladatelství Edika představuje širokou nabídku knih, které jsou určeny nejen pro děti a mládež, ale také pro jejich rodiče a pedagogy. Moderní učebnice sledující trendy ve vzdělávání pro všechny věkové skupiny a stupně pokročilosti. Knižní portfolio nakladatelství Edika zahrnuje nejen ucelené řady jazykových učebnic, vysokoškolské učebnice, učebnice pro technické obory, odborné slovníky či dvojjazyčné verze známých literárních děl, ale také bohatou nabídku publikací a pracovních sešitů pro rozvoj schopností a dovedností dítěte, jeho předškolní i školní přípravu. Součástí knih jsou rozmanité přílohy jako například oblíbené zvukové nebo multimediální CD či DVD nosiče, které jsou v případě jazykových učebnic a příruček namluvené rodilými mluvčími. Cílem nakladatelství je vydávat publikace a multimédia zaměřená na výchovu a vzdělávání, nejen pro všechny úrovně škol, ale i širší trh se zvláštním důrazem na jazyky, učebnice pro děti a psychologii. Mezi nejúspěšnější tituly patří Pravidla českého pravopisu , České pověsti pro malé děti , Malý vědec či Mezi námi předškoláky 3-5 let .

Čti víc
Kupte společně
Malý vedec 1 - Tomislav Senćanski
Chemické prvky kolem nás - Milan Bárta
339 Kč
Ušetříte 63 Kč

„S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. “

Jan Amos Komenský