Knihy
E-knihy

Organizační kultura a její zmena

Grada, 2010
Nakladatel
Grada, 2010
Edice
Expert

Moderní publikace se komplexně věnuje problematice organizační kultury, která výrazně ovlivňuje dlouhodobou úspěšnost každé organizace a je jedním z nejvýznamnějších témat současného podnikového řízení. Kniha je určena zejména personalistům a...

Čti víc

356 Kč

Běžná cena Běžně 375 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do 9 dní

Proč nakupovat na Martinus.cz?

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Moderní publikace se komplexně věnuje problematice organizační kultury, která výrazně ovlivňuje dlouhodobou úspěšnost každé organizace a je jedním z nejvýznamnějších témat současného podnikového řízení. Kniha je určena zejména personalistům a manažerům v praxi a studentům vysokých škol a MBA studií. Autorka, která je uznávanou kapacitou v této oblasti u nás, objasňuje, co je organizační kultura a jakým způsobem ovlivňuje fungování organizace, jak lze obsah organizační kultury poznat a porozumět mu a jakým způsobem lze žádoucí a výkonnost podporující kulturu v organizaci utvářet. Jedinečná je prezentace nejnovějších poznatků v této oblasti u nás i ve světě, podrobné rozpracování metod utváření obsahu organizační kultury, prezentace postupu řízené změny organizační kultury a nástin typických chyb a problémů, které bývají s prováděním této změny v praxi spojeny. Organizační kulturu se nevyplácí opomíjet - může být na jedné straně zdrojem síly organizace a její konkurenční výhodou, na druhé straně však také brzdou rozvoje organizace i zdrojem její destrukce.
Čti víc
Kupte společně
Organizační kultura a její zmena - Růžena Lukášová
Lazar - Lars Kepler
663 Kč
Ušetříte 111 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Organizační kultura a její zmena - Růžena Lukášová
Lazar - Lars Kepler
663 Kč
Ušetříte 111 Kč

„Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse.“

latinské přísloví