Knihy
E-knihy

Doba jedová

Na skladě
Nakladatel
Triton, 2011
1. díl série
Doba jedová

Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné...

Čti víc

284 Kč

Běžná cena Běžně 299 Kč

Ušetříte 5%

Na skladě, objednávejte ale rychle

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné. Značná pozornost je věnována možným rizikům očkování, jež v současné době vyvolávají zvýšený zájem veřejnosti. Autoři Anna Strunecká a Jiří Patočka, vysoce erudovaní a mezinárodně uznávaní odborníci v oblasti biomedicíny a toxikologie s dlouholetými zkušenostmi v publicistice, podávají vysvětlení jasnou, přístupnou a srozumitelnou formou. Každá kapitola je doplněna odkazy na populární i vědeckou literaturu. Čtenářům se tak nabízí zcela ojedinělá příručka pro každodenní orientaci v nepřehledné oblasti ovládané zájmy trhu a zisku, s náměty, jak se bránit před mnoha zdravotními riziky a rádoby vědecky podloženými radami.
Čti víc
Kupte společně
Doba jedová - Anna Strunecká, Jiří Patočka
Doba jedová 2 - Anna Strunecká, Jiří Patočka
568 Kč
Ušetříte 30 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,3 / 5

34 hodnocení

19
9
4
1
1

M
10.10.2015
Odporúčam
Výborná kniha, obzvlášť ak vás zaujíma zistiť čo nám škodí a naopak čo môže pomôcť k tomu aby ste boli zdravší. Zamyslieť sa čo je len marketingový ťah na zbohatnutie určitej skupiny ľudí a čo nám môže ozaj pomôcť a možno to máme aj doma v chladničke.
Čti víc
JohanM
28.2.2015
:)
Skvelá kniha, ktorá mi otvorila oči dokorán. Patril som medzi tých ktorí sa smiali pojmom ako zdravá výživa alebo "nebezpečné". Táto kniha vo mne vyvolala mnoho otázok a rozvírila stojaté vody. Úplne inak sa dívam teraz na svet okolo seba, inak premýšľam nad tým čo jem, nad tým čo si dávam na seba, nad znečisťovaním prostredia. Podla mňa by kniha ako je Doba jedová mala byť zaradená do povinného čítania základných a stredných škôl. Spôsob akým je písaná, je pre mňa ako amatéra veľmi príťažlivý. Momentálne už čítam dvojku a teším sa na ďalšie.
Čti víc
Lenka Kozempelova
Lenka Kozempelova
23.5.2014
Perfektná kniha
Toto je jedna z najlepších odborných kníh, aké som v poslednej dobe čítala. Aj napriek tomu, že si dosť dávam pozor na to čo jem, akú kozmetiku používam, atď. tu som sa dočítala fakty, o ktorých som nemala ani tušenie. Všetko podložené štúdiami. Môžem povedať, že táto kniha mi otvorila oči a komu záleží na svojom zdraví, mal by si ju určite prečítať.
Čti víc
JohanM
28.2.2015
Názor čitateľa
Súhlasím, len by som doplnil, že o faktoch, ktoré sú v tejto knihe sa dá určite dozvedieť aj z iných zdrojov ale veľmi pracne.
Čti víc

Prof. Annu Struneckou znají čtenáři Meduňky z jejích článků a přednášek pro širokou veřejnost. Jako autorka populárně naučných knížek, které se staly bestsellery, považuje za důležité informovat o možnostech prevence civilizačních nemocí a upozorňovat na rizika moderní doby, kterou nazývá dobou jedovou. Nabízí celkem jednoduché rady, jak si zachovat zdraví v každém věku. Nevyžadují mnoho peněz, spíše naše poznání. Její názory jsou podepřené hlubokým vědeckým studiem a seznamuje nás s nimi srozumitelným a čtivým způsobem.

Čti víc

Nakladatelství Stanislav Juhaňák – Triton vydává knihy od roku 1991. Specializuje se především na lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické knihy. Z krásné literatury pak na biografie, sci-fi a fantasy a pohádky.

Čti víc
Kupte společně
Doba jedová - Anna Strunecká, Jiří Patočka
Doba jedová 2 - Anna Strunecká, Jiří Patočka
568 Kč
Ušetříte 30 Kč