Knihy
E-knihy

Základy funkční anatomie

Poznání, 2011
Nakladatel
Poznání, 2011

Základy funkční anatomie jsou moderním učebním textem, který srozumitelným a stručným způsobem popisuje stavbu lidského těla. Je vstupním textem ke studiu všech biomedicínckých oborů, pedagogické fakulty, fakulty se sportovním zaměřeném...

Čti víc

361 Kč

Běžná cena Běžně 380 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do pěti dní

Doporučené tituly a kolekce

361 Kč

Více o knize

Základy funkční anatomie jsou moderním učebním textem, který srozumitelným a stručným způsobem popisuje stavbu lidského těla. Je vstupním textem ke studiu všech biomedicínckých oborů, pedagogické fakulty, fakulty se sportovním zaměřeném, biomedicíncky orientované obory technických vysokých škol a bakalářské směry paramedicínského studia na lékařských fakultách. Moderní koncepce učebnice připravuje k navazujícímu studiu morfologických disciplín, jak jsou koncipovány v bakalářském programu studia řady vysokých škol. Funkční anatomie je vhodnou studijní pomůckou i pro různé typy profesních a nástavbových kurzů realizovaných ve zdravotnických i nezdravotnických profesích. Najde své místo také při přípravě k přijímacím zkouškám na vysoké školy a vyšší odborné školy. Formální úprava textu dovoluje samostatné studium a učebnice je proto vhodná i pro kombinované formy studia.
Čti víc
Kupte společně
Základy funkční anatomie - Ivan Dylevský
Břicháč Tom - Tomáš Kosačík
560 Kč
Ušetříte 69 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
332
Hmotnost
690 g
Rok vydání
2011
Vazba
pevná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Poznání
Rozměr
165×230 mm
ISBN
9788087419069
Naše katalogové číslo
102071

Recenze

Jak se vám kniha líbila?


Zuzana
23.1.2016
Funkčná anatómia
Kniha je podľa môjho názoru spracovaná dobre. Úroveň publikácie nie je taká ako lekárskej litaratúry ale všetky základné veci sú tam spomenuté. Mne osobne tam chýba viac latinských pojmov. Chcela by som najmä upozorniť na chybu na strane 62, kde je uvedený počet bedrových stavcov číslom 6. Ďalej v texte, ešte na tej strane je to uvedené správne (5).
Čti víc

Kupte společně
Základy funkční anatomie - Ivan Dylevský
Břicháč Tom - Tomáš Kosačík
560 Kč
Ušetříte 69 Kč

„Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu.“

John Ruskin